Monitorowanie formularzy

Ping.pl umożliwia testowanie formularzy na stronie, np. formularza kontaktowego. Wystarczy, że jako adres strony do monitorowania wprowadzisz adres na który kieruje formularz na stronie, np:Następnie z zakładki Zaawansowane skorzystasz z opcji Dane POST, wybierzesz format danych formularz POST i wprowadzisz listę pól formularza:Dobrym pomysłem jest skorzystanie również z monitoringu treści celem upewnienia się, że formularz został prawidłowo obsłużony przez stronę, np. sprawdzenie czy strona zawiera w swoim kodzie źródłowym informacje o wysłaniu wiadomości:W przypadku bardziej złożonych formularzy polecamy monitoring procesu, który polega na uruchomieniu w prawdziwej przeglądarce zdefiniowanego scenariusza na stronie.
Zwróć uwagę również na:
Nie wiesz jaki monitoring będzie odpowiedni w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Tobie doradzimy i pomożemy w konfiguracji monitoringu.
Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych i poprawnej realizacji świadczonych usług. Rozumiem, nie pokazuj ponownie