Wielu użytkowników

Rozbudowane serwisy internetowe w których rozwój i utrzymanie zaangażowane są całe zespoły ludzi - często również obcojęzyczne - potrzebują nieco innego podejścia do zarządzania dostępm do usług online typu SaaS.

W Ping.pl umożliwiamy tworzenie nieograniczonej liczby kont użytkowników w ramach tego samego konta bazowego. Oprócz tego, że każde takie konto posiada osobne dane do logowania, w łatwy sposób mogą zostać mu udostępnione wybrane monitory (z możliwością podglądu lub też zmiany ustawień) oraz możliwość uruchamiania monitoringu kolejnych usług internetowych:Dzięki temu w łatwy i bezpieczny sposób można uniknąć problemu dzielenia się loginem i hasłem do jednego konta z którego korzysta wiele osób.

Inną docenianą przez zespoły funkcjonalnością w Ping.pl są grupy odbiorców powiadomień. Po utworzeniu grupy, np. Administratorzy i umieszczeniu w niej użytkowników skonfigurujemy wysyłkę powiadomień i raportów wybierając nie poszczególne osoby, ale całą grupę. Po późniejszym dopisaniu kolejnej osoby do wcześniej utworzonej grupy, będzie ona otrzymywać powiadomienia i raporty dla wszystkich monitorowanych usług, które w swoich ustawieniach zawierają wysyłkę powiadomień lub raportów do danej grupy:Dzięki tym rozwiązaniem, zarządzanie dostępem oraz ustawieniami wysyłki powiadomień i raportów okresowych jest proste, czytelne i przede wszystkim bezpieczne.
Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych i poprawnej realizacji świadczonych usług. Rozumiem, nie pokazuj ponownie